Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

105,060 €

Novi Sad, Nova Detelinara - renovirana garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osno…

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,450 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,498 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

34,300 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,633 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Liman 2

167,000 €

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047…

  • Soba: 2.5
  • 2,982 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Jednoiposoban stan 29 m², Adice, Novi Sad, prizemlje…

  • Soba: 1.5
  • 2,241 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Lipov gaj

144,200 €

Dvosoban stan -Lipov gaj…

  • Soba: 2.0
  • 2,090 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

244,700 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.5
  • 2,472 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

143,500 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu ID#12056…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

126,000 €

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057…

  • Soba: 1.5
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Novo Naselje

129,000 €

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Somborski bulevar

191,580 €

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici ko…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2