Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Liman 3

205,790 €

Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

230,700 €

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!…

  • Soba: 3.0
  • 3,204 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Novi Sad, Telep - Garsonjera sa povratom PDV 28m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,750 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

121,950 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 46m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,651 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Trosoban stan - na nekoliko minuta do Futoške pijace…

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

247,200 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Adice

153,200 €

* Adice - Novogradnja sa PDV - om*…

  • Soba: 4.0
  • 1,802 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 3

205,800 €

Trosoban stan 74m² na Limanu 3 – odlična lokacija, lift, terasa…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Novo Naselje

157,600 €

* Novi Sad - Novo Naselje *…

  • Soba: 2.5
  • 2,671 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar

118,450 €

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban st…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

150,000 €

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3…

  • Soba: 2.5
  • 2,778 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

236,900 €

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav. …

  • Soba: 2.0
  • 3,702 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

104,857 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

128,750 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,739 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Somborski bulevar

123,600 €

Na prodaju svetao jednoiposoban stan od 41m² u mirnom delu Telepa. Nalazi se u visokom prizemlju novije, uredne zgrade. Ključne prednosti: Stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2