Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Renoviran dvoiposoban stan na Detelinari 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

72,000 €

Renovirana garsonjera na Novom Naselju …

  • Soba: 1.0
  • 3,130 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

95,300 €

EKSKLUZIVNA PRILIKA – MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA NA TOP LOKACIJI! IDEALNA ZA ŽIVOT I INVESTICIJU…

  • Soba: 0.5
  • 3,665 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Detelinara-Uknjižen Renoviran Dvosoban stan 58 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

87,500 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa dvoristem…

  • Soba: 2.5
  • 1,750 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Somborski bulevar

139,050 €

Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa li…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,660 €

ODLIČNA PRILIKA – USELJIV STAN NA NOVOM NASELJU!…

  • Soba: 1.5
  • 3,396 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

334,550 €

U neposrednoj blizini Limanske pijace i Osnovne škole „Sonja Marinković“, u delu grada koji spaja mir porodičnog okruženja sa potpunom urbanom…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,800 €

Na mirnoj i funkcionalnoj lokaciji u Novom Naselju, u neposrednoj blizini okretnice autobusa koja obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima gra…

  • Soba: 2.0
  • 2,751 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Prodaja stana | 44m2 | Dvosoban | Squer Garden, Avijatičarsko naselje, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

PRAVI DVOSOBAN STAN!Prodajemo pravi dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.Stan je površine 54m2.Sastoji se…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

161,460 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,691 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

112,700 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 41m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,749 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Liman 3

205,790 €

Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2