Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Liman 2

200,850 €

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 2.0
  • 3,587 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Dvosoban stan 43 m², Novo Naselje - 124.000 EUR-a…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Sombor Sombor

77,250 €

Prodaje se trosoban, svetao stan na odličnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 931 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m² …

  • Soba: 4.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajlovo

181,510 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 89 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajlovo

177,400 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Sajlovo

168,960 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 83 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,036 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2