Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

124,630 €

Adice-Uknjižen Dvosoban stan 42 m2 na Prvom Spratu sa Terasom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2

Novi Sad Novo Naselje

119,980 €

Jednoiposoban stan, 38 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,157 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Na prodaju dvosoban stan u blizini Železničke stanice i Bulevara – odlična investiciona prilika U ponudi je dvosoban stan na atraktivnoj lokacij…

  • Soba: 2.0
  • 2,612 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

170,000 €

Nov, trosoban stan 63m² – Telep, parking, top prilika…

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

97,850 €

Podbara, 24m2. Jednosoban namešten stan. …

  • Soba: 1.0
  • 4,077 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Centar

211,000 €

Centar, stari grad. 72m2. Salonski stan! …

  • Soba: 2.5
  • 2,931 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

403,760 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Četvorosoban stan 112m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 4.0
  • 3,605 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2