Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adamovićevo naselje

215,000 €

Novi Sad, Avenija Garden, Lux namešten trosoban stan sa garažom…

  • Soba: 3.0
  • 3,583 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

149,350 €

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna…

  • Soba: 3.0
  • 2,018 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

437,440 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,193 €/m2
  • 137 m2

Novi Sad Sajmište

236,900 €

Prodaje se pažljivo osmišljen i moderno uređen stan od 65 m² na izuzetno traženoj lokaciji u Novom Sadu – kod Sajma, Nadomak Bulevara Evrope. S…

  • Soba: 3.0
  • 3,645 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Spens

309,000 €

Trosoban salonski stan u blizini suda i spensa renoviran i odmah useljiv …

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Kej kompletno renoviran dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Detelinara odličan nov odmah useljiv dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

108,500 €

Novi Sad - nova detelinara, prodaje se jednosoban stan od 36m2, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, velike sobe, kuhinje sa trpezarijom ( koja…

  • Soba: 1.0
  • 3,014 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

221,450 €

Prodaje se moderan trosoban stan na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 3,209 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 2

267,800 €

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno…

  • Soba: 2.5
  • 3,478 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

1,240,000 €

Novi Sad, Adamovićev naselje- Investiciono ulaganje…

  • Soba: 10.0
  • 3,100 €/m2
  • 400 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

412,000 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje, 129m2 - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,194 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Detelinara

230,700 €

* Nova Detelinara - Branka Bajća *…

  • Soba: 3.0
  • 2,996 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2