Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

213,660 €

TELEP - Odličan četvorosoban stan u izgradnji 82m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,606 €/m2
  • 82 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

159,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.5
  • 2,210 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

214,240 €

Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – u mirnoj ulici starog jezgra, gde se retko pojavljuju stanovi …

  • Soba: 2.0
  • 3,151 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

270,000 €

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42Lav …

  • Soba: 3.5
  • 3,375 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

80,020 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,581 €/m2
  • 31 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

137,190 €

Komforan dvosoban stan (55,73 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,494 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

211,070 €

Porodični četvorosoban stan (87,95 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 4.0
  • 2,426 €/m2
  • 87 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

121,310 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,476 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

1,622,200 €

* Novi Sad - Centar * RETKO U PONUDI…

  • Soba: 7.0
  • 4,609 €/m2
  • 352 m2

Novi Sad Salajka

182,000 €

*Novi Sad - Salajka*…

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Veternk

100,000 €

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*…

  • Soba: 2.0
  • 1,961 €/m2
  • 51 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2