Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Luksuzan 4-soban stan u novogradnji

339,900 €

Luksuzan 4-soban stan u novogradnji na Salajci – 101 m², odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Klisa

66,950 €

Prodaje se suteren – 112 m², Novi Sad!…

  • Soba: 0.0
  • 598 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Grbavica

566,500 €

Na prodaju – Luksuzni penthouse na Grbavici, 185m² + 2 garažna mesta…

  • Soba: 5.0
  • 3,062 €/m2
  • 185 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Banatić

158,620 €

Prodaja dvoiposobnog stana 55m² sa terasom i garažom – Sajam, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

418,920 €

Na prodaju – Ekskluzivan petosoban stan u mirnom delu grada | 123,25 m² | Cena: 418.920 €…

  • Soba: 5.0
  • 3,406 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Trosoban stan na prodaju, Adice, 69m2, 154500e…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

204,500 €

Dvoiposoban stan na prodaju, centar, 63m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,246 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

100,300 €

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,333 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

56,650 €

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari…

  • Soba: 0.5
  • 2,360 €/m2
  • 24 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

430,000 €

Na prodaju luksuzan stan, Sremska Kamenica, 145m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,966 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Spens

118,450 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 €…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2