Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2

Savremeni dvosoban stan u novogradn

144,200 €

Savremeni dvosoban stan u novogradnji na Salajci…

  • Soba: 2.0
  • 3,353 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja četvorosobnog stana, LIMAN 2– 71 m² sa pogledom na Frušku goru…

  • Soba: 4.0
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

NA PRODAJU – Prostran i svetao trosoban duplex sa garažom, Sajam…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Nov, troiposoban stan sa parkingom – miran kraj, Adice…

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 52 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Adice

108,150 €

Moderan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama – odmah useljiv!…

  • Soba: 1.5
  • 3,489 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa…

  • Soba: 1.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

135,960 €

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m² - Grbavica…

  • Soba: 2.0
  • 2,719 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

110,500 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

113,300 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

293,550 €

Prodaja prelepog petosobnog dupleksa na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada,129m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,276 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Veternk

303,850 €

Prodaje se prostran stan sa predivnom krovnom terasom i parking mestom!…

  • Soba: 4.0
  • 3,493 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

159,700 €

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano o…

  • Soba: 2.0
  • 3,398 €/m2
  • 47 m2