Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,647 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 3

267,800 €

Novi Sad, Liman 3, Prelep stan sa velikim terasama, autentično dizajniran - retko na tržištu…

  • Soba: 3.0
  • 2,503 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Novi Sad, Centar, Odličan stan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,727 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Podbara

113,500 €

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada…

  • Soba: 2.5
  • 2,183 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

164,000 €

Novi Sad, Odličan dvosoban stan - moguć trosoban - sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

133,900 €

Novi sad, Podbara, lep dvosoban stan u Almaškom kraju…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 3,243 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

155,000 €

Novi Sad, Centar, Lep dvoiposoban salonac sa parkingom…

  • Soba: 2.5
  • 2,583 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan

200,000 €

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan sa pogledom na Kej…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

Novi Sad, Centar, Lep salonski stan u strogom centru grada - pešačka zona…

  • Soba: 5.0
  • 1,898 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Sajmište

207,700 €

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 3,100 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom

247,200 €

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom parku…

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2