Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft sta

112,270 €

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft stan sa galerijom i panoramskim pogledom-33m²…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

288,400 €

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

132,800 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 51 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Novi Sad Centar

108,500 €

? PRODAJA STANA – CENTAR, JOVANA SUBOTIĆA | 32 m² | 109.500 €Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Jovana Subotić…

  • Soba: 1.5
  • 3,391 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Avijacija

122,000 €

Square Garden, Gorana Jojica. Kontakt: 062 7445 42Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene c…

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

298,700 €

Prostran petosoban duplex od 104 m², Bulevar Evrope…

  • Soba: 5.0
  • 2,872 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Satelit

155,500 €

Na prodaju trosoban stan u novogradnji kod Satelitske pijace - 56m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Prodaje se stan odličnog rasporeda, na potezu između Telepa i Adica, Pavla Bakića. Funkcionalan stan od 52m2, na prvo…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2