Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

648,900 €

Južni Telep-Useljiv Petosoban Dupleks 210 m2 sa svojim Liftom,Garažnim Mestom i gratis krovnom Terasom od 220 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 210 m2

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Sremska Kamenica Institut

133,900 €

Tatarsko Brdo-Porodičan stan na mirnoj lokaciji sa puno zelenila…

  • Soba: 3.0
  • 2,435 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

179,220 €

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 87 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

103,000 €

Petrovaradin-Namešten Trosoban stan 58 m2 u suterenu na Odličnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,776 €/m2
  • 58 m2

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -

51,500 €

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -komplet namešten…

  • Soba: 1.5
  • 1,471 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Institut

166,700 €

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 83 m2

Titel Titel

61,800 €

Šajkaš-Troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 858 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

71,100 €

Podbara-Renoviran Jednoiposoban stan 29 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,452 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Lipov gaj

139,100 €

Troiposoban stan sa parking mestom, novogradnja…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

240,000 €

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na …

  • Soba: 3.0
  • 2,857 €/m2
  • 84 m2