Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep - troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

278,100 €

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,927 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 54 m2

Titel Titel

24,000 €

Mošorin-Renovirana i sređena GARSONJERA-LOKAL-HITNO…

  • Soba: 0.5
  • 960 €/m2
  • 25 m2

Sremska Kamenica Institut

159,300 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 72 m2 na spratu sa Gratis ograđenim dvorištem 30 m2 i Pogledom--065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 72 m2

Sremska Kamenica Institut

183,200 €

Sremska Kamenica-DvoEtažni Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom od 42 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,207 €/m2
  • 83 m2

Sremska Kamenica Institut

110,700 €

Sremska Kamenica-Dvoiposoban stan 50 m2 sa ograđenim dvorištem 25 m2 i pogledom na Frušku Goru--065/3858880…

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

148,320 €

Adice- Veliki Troiposoban stan 80 m2-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 80 m2

Temerin Sirig

45,000 €

Sirig-Povoljno uknjižen dvosoban stan-…

  • Soba: 2.0
  • 938 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2