Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

297,500 €

Novi Sad,Grbavica, komforan četvorosoban porodični stan,novije gradnje.  Stan je u jednoj etaži , kuhinja&nbs…

  • Soba: 4.0
  • 2,587 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Novi Sad,Centar , RETKO U PONUDI - u srcu grada , pešačka zona ,komforan četvorosoban stan ,otvoren plan ali se kuhin…

  • Soba: 4.0
  • 2,323 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Liman 3

260,000 €

Novi Sad, Liman. Odličan komforan 4.0 stan od 104m2 na limanu 3 kod limanske pijace. Lep raspored sa velikim dnevnim…

  • Soba: 4.0
  • 2,476 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

257,500 €

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do pla…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adice

165,000 €

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad…

  • Soba: 3.0
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

67,000 €

Noviji stan bez ulaganja u prizemlju novije zgrade. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji se od dnevnog boravka sa k…

  • Soba: 1.5
  • 1,811 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

258,200 €

Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaju se dva odlična 4.0 stana u urbanoj vili. Zgrada sa malim brojem veli…

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

218,300 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 4.0
  • 2,509 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

217,000 €

• Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

• Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

191,300 €

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič…

  • Soba: 3.5
  • 2,453 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

157,313 €

• Soba: 2.5
  • 2,458 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Bulevar

99,900 €

Novi Sad/Centar, uz Bulevar oslobodjenja prodaje se odličan poslovni apartman idealan za izdavanje kako za poslovni …

  • Soba: 0.5
  • 2,938 €/m2
  • 34 m2