Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

76,220 €

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,060 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

148,650 €

Adice — Troiposoban stan 82m², novogradnja …

  • Soba: 3.5
  • 1,813 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

265,280 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan površine 101m2 sa dva parking mesta i dvorištem …

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Novo Naselje

120,000 €

* Novo Naselje - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 2,791 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150,380 €

Dvorišni trosoban stan u kući – Petrovaradin, Stari Majur…

  • Soba: 3.0
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je r…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Novo Naselje

196,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostr…

  • Soba: 3.0
  • 2,513 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

98,950 €

Novi Sad - Podbara Na prodaju komforna garsonjera od 31m2. Stan je na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan, i nalazi se u zgradi izgradjenoj i use…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Otkrijte fenomanalnu nekretninu za vašu porodicu! Stan smješten u blizini Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice nudi savršenu kombinaciju ud…

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4…

  • Soba: 2.0
  • 2,978 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

105,000 €

Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu z…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

60,000 €

Dvosoban stan 41 m² za potpuno renoviranje…

  • Soba: 2.0
  • 1,463 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Cara Dušana

328,600 €

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Cara Dušana, nalazi se stan koji ne nudi samo kvadraturu, već način života u kojem se p…

  • Soba: 4.0
  • 3,222 €/m2
  • 102 m2