Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

329,930 €

Ekskluzivan stan vrhunske gradnje – 112 m² sa garažnim mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,946 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

100 €

novi sad,Centar garaža sa daljinskim ključem na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Oslobođenja i Futoške pijace(B…

  • Soba: 0.5
  • 6 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Telep

94,700 €

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 1,457 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

266,800 €

Novi Sad,Telep,četvorosoban dupleks stan u Somborskoj ul.zgrada stara par godina ,odličan investitor ,dodatno opreman…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve dela…

  • Soba: 3.0
  • 3,287 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar

185,400 €

Novi Sad,Bulevar,komforan dupleks stan ,prostran svetao i održavan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 4.5
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Cara Dušana

195,700 €

Novi Sad,Cara Dušana.Prodaja dvorišno orjentisanog trosobnog,uknjiženog stana u ulici Aranj Janoša (Adamovićevo nas…

  • Soba: 3.0
  • 2,249 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

98,880 €

Novi Sad,Novi Bulevar, komforna garsonjera na trećem spratu,održavana bez ulaganja. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar

206,000 €

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dn…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Cara Dušana

463,500 €

Lux Stan Penthouse tipa na trenutno najluksuznijoj rezidencijalnoj lokaciji u gradu. Okolina Cara Dušana okolina i Oš …

  • Soba: 5.0
  • 2,353 €/m2
  • 197 m2

Novi Sad Bulevar

288,400 €

Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezari…

  • Soba: 3.0
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

189,000 €

 Novi …

  • Soba: 4.0
  • 1,783 €/m2
  • 106 m2