Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SA ZAKUPCEM - TOP PONUDA! Vrlo atraktivan stambeni kompleks i idealno mesto za stanova…

  • Soba: 2.0
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

64,900 €

Novi Sad, Veternik, na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za komforan i udoban život, prodaje se man…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Park Novi, kompletno opremljen jednoiposoban stan-bez ulaganja…

  • Soba: 1.5
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

121,500 €

Novi Sad, Podbara, odmah useljiv i uknjizen dvosoban stan od 41m2 dvorišno orijentisan idealan za život  Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,963 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

51,500 €

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,515 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Petosoban porodični stan na Novoj detelinari , 120m2…

  • Soba: 5.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, 44m2, prilika koja se ne propušta…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

189,520 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 2

112,250 €

Stan u sivoj fazi sa galerijom i obiljem svetlosti Liman 2…

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Satelit

89,000 €

Satelit-Uknjižen Namešten Jednosoban stan 29 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,069 €/m2
  • 29 m2