Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

111,250 €

Novi Sad - Adice Na mirnoj lokaciji na Adicama, u novoj mini zgradi modernog koncepta, u ponudi je izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan. Ovaj stan…

  • Soba: 1.5
  • 2,418 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Železnička stanica

191,600 €

Na prodaju moderan, uknjižen stan od 62m² u novijoj zgradi – potpuno opremljen i odmah useljiv, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Sremska Kamenica Popovica

499,000 €

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji s…

  • Soba: 5.0
  • 2,757 €/m2
  • 181 m2

Novi Sad Liman 1

236,000 €

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u N…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar

268,830 €

Šestosoban stan na Bulevaru! Agencija Moj Dom prodaje stan koji se vrlo retko pojavljuje u ponudi. Jedinstvena nekretnina na neverovatnoj lokaciji. …

  • Soba: 6.0
  • 1,545 €/m2
  • 174 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Na prodaju – Prostran četvorosoban stan 101 m², Banatić, Novi Sad Retko u ponudi – prodaje se četvorosoban porodičan stan površine 101 m² …

  • Soba: 4.0
  • 1,632 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

144,200 €

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne …

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

281,200 €

Retko u ponudi – kompletno namešten porodičan stan! U vremenu kada cene nekretnina kontinuirano rastu, prava odluka je ulaganje u nekretninu ko…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Salajka

339,900 €

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan, na top lokaciji! U blizini se nalazi Sajam, sportski tereni, kao i Bulevar, vrtić, škola, a tu su i svi potrebni…

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Cara Dušana

151,900 €

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Socijalno

242,050 €

Prodaje se pravi porodičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve Vam je na dohvat ruke. Dve osnovne škole, dva vrtića i dom zdravlja su na …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu j…

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 28 m2