Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 3

159,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

131,500 €

Na Novoj Detelinari, u mirnom delu nadomak Hadžiruvimove ulice, prodaje se udoban jednoiposoban stan površine 41m² sa terasom, smešten u zgradi sa…

  • Soba: 2.0
  • 3,207 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališ…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

251,500 €

Otkrijte luksuz četvorosobnog duplex stana od 148 m² u srcu Novog Sada! Ova nekretnina je idealna za porodice i poslovne ljude koji traže udobnost …

  • Soba: 4.0
  • 1,699 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Novo Naselje

221,400 €

Ovaj izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 90m² nudi savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti. Stan je dupleks strukture, pri čemu donj…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

236,900 €

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kva…

  • Soba: 4.0
  • 2,820 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Na prodaju je odličan, kao nov, dvoiposoban stan od 56 m² u luksuznom kompleksu Kraljev Park u Novom Sadu. Nekretnina se odlikuje izuzetno funkciona…

  • Soba: 2.5
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Podbara

149,300 €

Prodaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u mirnom naselju Podbara, Novi Sad, savršen za porodice koje traže udobnost i blizinu važnih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,871 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Va…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 06030889…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Adice

61,800 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajn…

  • Soba: 1.5
  • 2,131 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Prodajemo predivno namešten dvosoban stan na prvom spratu kvalitetno građene zgrade stare 12 godina na Grbavici. Zgrada je bez lifta, građena od…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2