Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje komplet…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

385,200 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 3,439 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

317,250 €

• Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

494,500 €

Novi Sad - Severni Telep Na prodaju je izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Severnom Telepu, smešten u prizemlju luksuzne vile sa svega tri sta…

  • Soba: 4.0
  • 3,690 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Cara Dušana

236,900 €

Luksuzan trosoban stan na prodaju – Novi Sad, ulica Cara Dušana | Mir, kvalitet, SMART sistem U ponudi je fenomenalan trosoban stan, smešten u mir…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

348,600 €

Luksuzna vila u mirnoj ulici na Severnom Telepu – petosoban stan na celoj etaži! Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u jednoj od najtraženij…

  • Soba: 5.0
  • 2,421 €/m2
  • 144 m2

Novi Sad Sajmište

153,450 €

Na prodaju – dvosoban stan kod Novosadskog Sajma, sa obezbeđenim parkingom tokom cele godine Prodaje se izuzetno funkcionalan stan na odličnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

Telep – dvoiposoban stan od 49 m² na prodaju, sa terasom i parking mestom Na prodaju je dvoiposoban stan od 49 m², smešten u prizemlju kvalitetn…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom c…

  • Soba: 3.0
  • 3,039 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar

123,600 €

Prodajemo suterenski stan površine 54m² na odličnoj lokaciji. Stan je funkcionalno organizovan kao mali dvoiposoban stan i poseduje izlaz na dvori…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

144,600 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan od 53m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Grbavice. Stan je kompletno …

  • Soba: 2.0
  • 2,728 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

133,000 €

Prodajemo predivno renoviran i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji nadomak centra grada. Stan je po strukturi jednoiposoban sa terasom o…

  • Soba: 1.5
  • 3,800 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan,…

  • Soba: 2.0
  • 2,994 €/m2
  • 43 m2