Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

103,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju – Telep, nadomak Bulevara patrijarha Pavla Na prodaju je funkcionalan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten n…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Socijalno

107,000 €

Prodaje se komforna garsonjera na odličnoj lokaciji. U blizini su dom zdravlja, Sup, dve osnovne škole, dva vrtića. Garsonjera se sastoji od hodnik…

  • Soba: 0.5
  • 3,344 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Podbara

1,339,000 €

Na prodaju Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 Novi Sad na Podbari ( širi Centar ) - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta lagano…

  • Soba: 2.0
  • 27,896 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Socijalno

119,500 €

Prodaja renoviranog dvosobnog stana – Socijalno, širi centar Novog Sada | 40 m² | Bez ulaganja Na prodaju je kompletno renoviran dvosoban stan po…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Somborski bulevar

184,500 €

Na prodaju je moderan, izuzetno prijatan dvoiposoban stan od 59 m² na Telepu, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru patrijar…

  • Soba: 2.5
  • 3,127 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

• Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

• Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

116,400 €

• Soba: 1.5
  • 2,985 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

Na prodaju – moderan, potpuno namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, idealan za porodičan život ili kvalitetno ulaganje. O…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Sajmište

259,500 €

Na prodaju je trosoban stan od 72 m², smešten u jednom od najreprezentativnijih stambenih kompleksa u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Ovaj ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu 3 – jedna od najtraženijih lokacija za porodični život u Novom Sadu. U ponudi je svetao i kompletno …

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Kej

201,000 €

Salonski stan za renoviranje u srcu Starog Grada, Novi Sad Na prestižnoj i uvek traženoj lokaciji, u samom centru Novog Sada, prodaje se salonski s…

  • Soba: 2.5
  • 3,045 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad - Centar Oglasavamo prodaju fantasticnog dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična pril…

  • Soba: 5.0
  • 2,348 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Bulevar

128,750 €

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2