Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,100 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,270 €

Sremska Kamenica 106 m2 nov jedinstven stan sa sopstvenim dvorištem i prelepim pogledom …

  • Soba: 4.0
  • 3,116 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,500 €

Dvoiposoban na Novom naselju…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

165,000 €

Fenomenalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan-Grbavica- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

152,000 €

Detelinara, Novi Sad – 3.5 soban stan, 64 m², Duplex- 5. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,375 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

138,000 €

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Grbavica

262,000 €

RETKO U PONUDI!!Grbavica -Liman nov neuseljavan trosoban stan vrhunskog kvaliteta …

  • Soba: 3.0
  • 4,367 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

* Novi sad - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

85,000 €

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²…

  • Soba: 1.0
  • 3,148 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno dop…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

120,500 €

Ekskluzivno u ponudi!Predstavljamo vam izuzetan, elegantno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sa…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

90,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Nalazi se na drugom spratu zgrade bez lift…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2