Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

203,900 €

Novi Sad – Petrovaradin Porodičan troiposoban stan od 83 m², moderan, funkcionalan i odlično održavan Na prodaju je izuzetno komforan i dobro o…

  • Soba: 4.0
  • 2,457 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupati…

  • Soba: 2.0
  • 2,360 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

155,736 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju prelep četvorosoban stan u ekskluzivnom kompleksu Fruške Vile na Alibegovcu. Stan se nalazi na prvom spratu urbane …

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Adice

169,950 €

Potpuno nov četvrosoban stan, između Adica i Veternika. Odlična nekretnina za porodičan dom, sa odvojene 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i velikim…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

103,000 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Novoj Detelinari. U blizini se nalazi pijaca, vrtić, mnogobrojni marketi, kao i restorani i kafići, a do Žel…

  • Soba: 1.0
  • 3,552 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

90,640 €

Prodaje se stan na Grbavici 44m2 na jako dobroj i atraktivnoj lokaciji. Stan se vodi kao garaza i nalazi se u suterenu nove zgrade. Sadrzi dnevni bora…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

290,000 €

Prodaje se petosoban duplex stan – 5. sprat, lift | 104 m² | Jugoistočna orijentacija Na prodaju je izuzetno funkcionalan i komforan petosoban du…

  • Soba: 5.0
  • 2,788 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Grbavica

144,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,274 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

• Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

164,050 €

• Soba: 2.0
  • 3,490 €/m2
  • 47 m2