Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Železnička stanica

87,550 €

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnic…

  • Soba: 1.0
  • 2,918 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Salajka

180,200 €

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život…

  • Soba: 4.5
  • 2,071 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Jugovićevo

159,650 €

Novi Sad – Jugovićevo Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan smešten u mirnom i…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Stan na prodaju – obod Grbavice Na prodaju je potpuno nov stan površine 36 m², smešten na obodu Grbavice. Stan ima odvojenu sobu, funkcionalnog …

  • Soba: 1.5
  • 2,661 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

• Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

• Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

• Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

• Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

• Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

• Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

• Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

261,830 €

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2