Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

124,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 2.0
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

• Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Sremski Karlovci Centar

136,990 €

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne stra…

  • Soba: 3.0
  • 1,054 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

Odličan jednoiposoban stan u prizemlju, na Novom Naselju, koji je uknjižen kao garsonjera, ali poseduje dograđenu spavaću sobu, koja je trenutno u…

  • Soba: 0.5
  • 4,084 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

• Soba: 2.5
  • 1,585 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

481,150 €

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pru…

  • Soba: 4.0
  • 2,830 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,300 €

Na prodaju lux jednoiposoban stan 48 m2 na Novom Naselju. Stan je u mirnom delu, okrenut prema parku u zgradi sa biciklanom i besplatnim parkingom. Ko…

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,540 €

Na prodaju su moderni poslovni prostori u suterenu zgrade u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

78,200 €

• Soba: 0.5
  • 2,793 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

189,750 €

Prodajemo izuzetan nov stan visokog kvaliteta gradnje na Severnom Telepu. Zgradu i stanove odlikuju pažljivo skrojen dizajn i odabir materijala na…

  • Soba: 2.5
  • 2,832 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Kej

89,700 €

Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lift…

  • Soba: 0.5
  • 4,721 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 2

257,500 €

Prodaje se komforan, prostran, porodicni stan na Limanu 2(70m2). Stan je odmah useljiv, potpuno je opremljen sa svim kuhinjskim elementima. Pogodan za…

  • Soba: 3.5
  • 3,679 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

Na prodaju prostrani trosobni duplex, u blizini Betanije. Odlična lokacija za život, u mirnom kraju, nedaleko od Bulevara. Uz stan od 100m2 se dobij…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2