Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

133,400 €

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Socijalno

216,300 €

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne …

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

95,000 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajn…

  • Soba: 1.5
  • 2,436 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Novo Naselje

153,500 €

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se na…

  • Soba: 3.0
  • 2,791 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

111,650 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,018 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

128,250 €

• Soba: 2.0
  • 2,915 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

109,700 €

• Soba: 1.5
  • 2,965 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

124,700 €

• Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

• Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

• Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

• Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

198,000 €

• Soba: 3.5
  • 2,870 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

124,600 €

• Soba: 1.5
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

• Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

• Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

• Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2