Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

390,000 €

U prodaji je jedinstvena urbana vila vrhunske arhitekture i kvaliteta, koja spaja luksuz savremenog stanovanja sa komforom porodične kuće. Ova ekskl…

  • Soba: 5.0
  • 2,690 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Grbavica

157,600 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan od 51m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom i pos…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Satelit

120,510 €

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom S…

  • Soba: 2.0
  • 2,511 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

72,000 €

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj ud…

  • Soba: 1.5
  • 2,483 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, sa dve terase. Veoma popularna lokacija, sa blizinom škole, vrtića i svih sadržaja za moderan ži…

  • Soba: 2.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

206,000 €

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikiko…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Klisa

128,500 €

Petosoban stan na Klisi, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan petosoban stan u naselju Klisa, u Novom Sadu. Stan je površine 94m2, nalazi se n…

  • Soba: 4.5
  • 1,367 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

82,400 €

Jednoiposoban stan Telep, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja odličan jednoiposoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan u prirodi ima 42 m2 jer u uk…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhi…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Somborski bulevar

200,850 €

Odličan četvorosoban stan na Bulevara Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja necerovatan porodičan stan, površine 94m2 na prvom …

  • Soba: 4.0
  • 2,137 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

167,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju i ide…

  • Soba: 2.5
  • 3,340 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvori…

  • Soba: 3.0
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Detelinara

119,500 €

Na prodaju – komforan jednoiposoban stan od 46 m² sa terasom, Detelinara Predstavljamo vam funkcionalan i svetao jednoiposoban stan površine 46 m…

  • Soba: 1.5
  • 2,598 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar

108,150 €

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje …

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2