Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

515,000 €

Prodajemo izvanredan penthaus u novoizgrađenoj zgradi na Telepu. Na odličnoj lokaciji u okolini Lidla, u već useljenoj zgradi investitora poznat…

  • Soba: 4.0
  • 2,036 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Železnička stanica

123,600 €

Prodajemo dvosoban stan u zgradi starije gradnje u blizini Železničke Stanice. Stan je u izvornom stanju, pogodan za renovaciju po želji kupca, …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

463,500 €

Na prodaju četvorosoban salonac na ekskluzivnoj lokaciji – terasa sa pogledom na Dunavski park! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 17…

  • Soba: 4.0
  • 3,538 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Grbavica

425,210 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 139 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

• Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

• Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

• Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

• Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

• Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

158,250 €

• Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

327,550 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 4.0
  • 3,150 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Grbavica

353,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Grbavica

269,650 €

• Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je za…

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

75,200 €

Prodajemo odličnu, odmah useljivu garsonjeru na Podbari. Stan je u zgradi iz 2000-ih, renoviran, opremljen i spreman za momentalno useljenje ili i…

  • Soba: 0.5
  • 3,133 €/m2
  • 24 m2