Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Somborski bulevar

267,800 €

Prodajemo odličan četvorosoban stan u zgradi staroj 3 godine na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je izuzetno prostran, odlikuju ga velike sobe, pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,370 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Telep

368,200 €

Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj…

  • Soba: 6.0
  • 2,575 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Telep

350,200 €

• Soba: 6.0
  • 2,575 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Somborski bulevar

372,950 €

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima n…

  • Soba: 5.0
  • 2,626 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Bulevar

690,000 €

Novogradnja, odlična lokacija, retko u ponudi Agencija Moj Dom prodaje stanove raznih kvadratura i sobnosti na jednoj od najbooljih i najpoželjnij…

  • Soba: 5.0
  • 3,399 €/m2
  • 203 m2

Novi Sad Bulevar

806,000 €

• Soba: 6.0
  • 3,401 €/m2
  • 237 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgr…

  • Soba: 3.0
  • 2,921 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Popovica

339,900 €

U poznatom i moderno projektovanom kompleksu na Popovici, u mirnom okruženju Sremske Kamenice, prodaje se luksuzan dupleks stan sa prostranom terasom…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Somborski bulevar

158,600 €

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51…

  • Soba: 2.5
  • 3,110 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Na Limanu III prodaje se prostran i luksuzno opremljen troiposoban stan od 89m², koji se ističe savršenim rasporedom i dvostranom orijentacijom. Na…

  • Soba: 3.5
  • 3,319 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalnu garsonjeru na izuzetnoj lokaciji, pogodnu kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti, …

  • Soba: 2.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u don…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

391,400 €

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih…

  • Soba: 4.0
  • 3,495 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

78,300 €

Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minu…

  • Soba: 1.5
  • 3,012 €/m2
  • 26 m2