Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

120,050 €

• Soba: 2.0
  • 3,159 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

311,650 €

• Soba: 4.0
  • 2,940 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

• Soba: 3.0
  • 3,071 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

127,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

290,300 €

• Soba: 3.0
  • 2,932 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

• Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

• Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

300,400 €

• Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom.…

  • Soba: 3.0
  • 3,083 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Grbavica

216,300 €

Noviji dvoiposoban stan na Grbavici sa parking mestom i ugradnim nameštajem. 62m2. Uknjižen. …

  • Soba: 2.5
  • 3,489 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Liman 4, trosoban stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, lepa garsonjera sa parkingom…

  • Soba: 0.5
  • 2,862 €/m2
  • 29 m2