Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Novi Sad - Adice Na prodaju dvoiposoban stan na Adicama, nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan je strukturno odličan dvosoban, koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Kej

532,300 €

PRODAJA STANA 152m2 – KEJ, NOVI SAD – 4 SOBE, TERASE, PARKING, PODRUM Prodaje se prostran četvorosoban stan u blizini Keja, Novi Sad. Stan se na…

  • Soba: 4.0
  • 3,502 €/m2
  • 152 m2

Novi Sad Somborski bulevar

278,100 €

Novogradnja na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje nesvakidašnji četvorosoban stan u najlepšem delu Telepa. Stan je poršine 115m2, ima 3 sp…

  • Soba: 4.0
  • 2,418 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Telep

99,000 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu garsonjeru na samom početku Telepa, na drugom spratu stambene zgrade sa lif…

  • Soba: 1.0
  • 3,094 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

82,400 €

Odlična garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelepu garsonjeru na početku Telepa, u Novom Sadu. Stan je površine 25m2, nalazi …

  • Soba: 0.5
  • 3,296 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

• Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

• Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

295,700 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2