Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

159,650 €

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi …

  • Soba: 2.0
  • 3,012 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

173,120 €

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je ka…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

250,850 €

Prodajemo izuzetno kvalitetne stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na Severnom Telepu. U pitanju je projekat jedne sjajne investitorske kuće, k…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

Prodajemo predivan nov stan u novoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje od renomiranog investitora na sjajnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen …

  • Soba: 2.0
  • 3,863 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

220,630 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari. Stan je zbog svoje strukture i velicine idealan za porodice. Uknjizen 1/1. U blizini se nalaze marketi, autob…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Prodajemo kuću u centru Novog Sada!!! Kuća je u deljenom dvorištu sa drugom kućom do ulice, nalazi se u samom centru nadomak pešačke zone. K…

  • Soba: 4.0
  • 1,520 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Grbavica

216,900 €

Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC,…

  • Soba: 3.0
  • 3,286 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 3

177,000 €

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, sp…

  • Soba: 2.0
  • 3,161 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

99,000 €

Dvosoban stan na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan je površine 64m2, i nalazi se u potkrovlju sta…

  • Soba: 2.0
  • 1,547 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2