Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Renoviran trosoban stan 78 m² – Liman 3, Narodnog fronta – prazan, odmah useljiv…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

200,800 €

Na prodaju izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 58 m², smešten u samom centru grada, idealan kako za porodično stanovanje, tako…

  • Soba: 3.0
  • 3,462 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 4

82,400 €

Ulični apartman u prizemlju – odlična investicija…

  • Soba: 1.0
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Rotkvarija

193,700 €

Dvosoban stan 65 m² – Bulevar Oslobođenja, I sprat, dvorišno orijentisan – odlična investicija…

  • Soba: 2.0
  • 2,980 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

97,850 €

Na prodaju – moderno projektovan dvosoban stan na Adicama, 42 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,330 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 2,564 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

200,850 €

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun …

  • Soba: 3.0
  • 2,998 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

56,650 €

Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modern…

  • Soba: 0.5
  • 2,463 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Grbavica

80 €

Agencija Moj Dom nudi za izdavanje garažu površine 15 m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Garaža se nalazi u podzemnom parkingu, pogodna je i…

  • Soba: 0.5
  • 5 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

• Soba: 4.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2