Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

169,500 €

Severni Telep-Useljiv Četvorosoban stan 68 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan dvosoban stan, u novijoj zgradi na Novoj Detelinari. Savršena lokacija sa svim sadržajima u blizini. U dvorištu zgrade postoje i slobodna…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Na prodaju svetao i funkcionalan stan na Novom Naselju, smešten na 13. spratu stambene zgrade, sa predivnim, otvorenim pogledom na Novi Sad koji pru…

  • Soba: 3.0
  • 2,535 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

226,600 €

Na prodaju salonski stan u centru Novog Sada – kod Riblje pijace U ponudi je izuzetno retka i atraktivna nekretnina – autentičan salonski stan s…

  • Soba: 2.5
  • 2,666 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

499,000 €

LUX ČETVOROSOBAN SA GARAŽOM-SPENS…

  • Soba: 4.0
  • 4,416 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan 47 m² – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Odličan renoviran dvosoban stan-sajam…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

154,500 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat, odvojena kuhinja i trpezarija, kompletno renoviran pre dve godine. Nove…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se prostire na 54 m², funkcionalnog rasporeda, lepo uređen i odmah u…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

610,800 €

Lux četvorosoban stan na Adamovićevom naselju. Ovo je nekretnina koja je jedinstvena na tržištu ,površine od 243m2 sa tri spavaće sobe i ogromni…

  • Soba: 4.0
  • 2,514 €/m2
  • 243 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Novi Sad-Bulevar OslobodjenjaBulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada…

  • Soba: 3.0
  • 2,759 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Rotkvarija

206,000 €

Prodaje se trosoban stan u blizini picerije CAO – potpuno renoviran…

  • Soba: 3.5
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,892 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

• Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2