Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Novo Naselje

195,100 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,470 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Novo Naselje

306,500 €

• Soba: 4.0
  • 2,270 €/m2
  • 135 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

 54m2 dvosoban sa terasom i st

111,240 €

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

84,450 €

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr…

  • Soba: 1.5
  • 2,011 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar

91,770 €

Prodaje se kompletno opremljen stan u prizemlju zgrade u Branislava Nušića. Neposredna blizina Bulevara, Sajma, centra…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Veternk

129,000 €

Novi Sad,Veternik,odličan četvorosoban stan od 88m2 , bez apsolutno ikakvih ulaganja.Stan je na spratu kuće,i potpuno…

  • Soba: 4.0
  • 1,466 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Adice

175,100 €

Na prodaju 3,5-soban stan u urbanoj vili na Adicama, Stan se nalazi u moderno građenoj urbanoj vili staroj svega pet godina, pozicioniranoj u samom …

  • Soba: 3.5
  • 2,335 €/m2
  • 75 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

23,200 €

Petrovaradin - dvorišni stan za renoviranje…

  • Soba: 1.0
  • 725 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,500 €

NOVOGRADNJA - Garsonjera na Novom Naselju - odmah useljivo…

  • Soba: 0.5
  • 3,558 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Na prodaju trosoban, dvorišno orijentisan stan 62m² – odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2