Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Cara Dušana

345,000 €

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve te…

  • Soba: 3.5
  • 3,080 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il…

  • Soba: 2.5
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

180,000 €

Prostran dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Poseduje veliku dnevnu sobu,kuh…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo re…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

278,100 €

PRODAJE SE TRIPLEX NA TOP LOKACIJI. TRG KOMENSKOG. UZ STAN JE MOGUĆE KUPITI GARAŽU 23m2. …

  • Soba: 5.0
  • 2,243 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², sme?…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Detelinara

65,000 €

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišn…

  • Soba: 0.5
  • 2,321 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Grbavica

167,200 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nal…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

169,950 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,741 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Rotkvarija

260,500 €

Dositejeva. Rotkvarija - Centar. Parking u dvoristu zgrade. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljuci…

  • Soba: 3.0
  • 3,428 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru…

  • Soba: 3.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

87,550 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2