Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

118,935 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,703 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

167,000 €

• Soba: 3.0
  • 2,651 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

201,150 €

MHL podrazumeva koncept stanovanja u urbanim vilama I vikend vila parkovima.Akcenat za vile je odlična lokacija, u…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Cara Dušana

249,000 €

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk…

  • Soba: 4.5
  • 2,008 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Telep

164,000 €

Prodaje se stan savršenog rasporeda u mirnom delu grada, TELEPSKA DOLINA LIMITED. 3 spavaće sobe, prodaje se kompletno…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Liman 3

174,000 €

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt:&n…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,600 €

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoj…

  • Soba: 1.0
  • 1,751 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Cara Dušana

401,700 €

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking me…

  • Soba: 5.0
  • 2,526 €/m2
  • 159 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

216,300 €

Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno o…

  • Soba: 2.5
  • 3,328 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

Prodaje se kompletno opremljen stan, do najsitnijih detalja, u blizini stanice, Sajma, Betanije, Bulevara. Bez ikakvih u…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2