Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

113,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno ren…

  • Soba: 1.5
  • 4,211 €/m2
  • 38 m2

RB:12313131

69,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 1,917 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Kompletno opremljen apartman na pro

86,250 €

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...rest…

  • Soba: 1.5
  • 2,614 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

163,870 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.0
  • 3,811 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

125,000 €

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brduLokacija: Tatarsko brdo |  55 m²Prodaje se funkcionalan dvoiposob…

  • Soba: 2.5
  • 2,273 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,050 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

484,000 €

Danas je centar Sremske Mitrovice moderan grad sa bogatom kulturnom i istorijskom baštinom. U njemu se mogu videti osta…

  • Soba: 7.0
  • 1,741 €/m2
  • 278 m2

Novi Sad Podbara

130,000 €

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE…

  • Soba: 2.0
  • 2,708 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Cara Dušana

600,000 €

Cara Dusana, nova zgrada. Cena stana je sa PDV-om.062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru…

  • Soba: 4.0
  • 2,449 €/m2
  • 245 m2

Novi Sad Telep

118,935 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,703 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

201,150 €

MHL podrazumeva koncept stanovanja u urbanim vilama I vikend vila parkovima.Akcenat za vile je odlična lokacija, u…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Cara Dušana

268,200 €

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk…

  • Soba: 4.5
  • 2,163 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Telep

164,000 €

Prodaje se stan savršenog rasporeda u mirnom delu grada, TELEPSKA DOLINA LIMITED. 3 spavaće sobe, prodaje se kompletno…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 79 m2