Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

244,600 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,548 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

136,000 €

Postoje stanovi koji nude kvadrate – i postoje oni koji nude lakoću svakodnevice. Upravo takav prostor nalazi se na Severnom Telepu, u neposrednoj …

  • Soba: 1.5
  • 2,894 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Oglašavamo na prodaju izuzetan dvosoban stan u samom centru grada, ulica Vase Stajića (Stari grad)- lokacija koja se retko pojavljuje u ponudi. Stan…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad - Centar - Stari grad – Retka prilika u ponudi! Na prodaju je potpuno renovirana garsonjera od 21 m², nekretnina koja se na ovoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Moderan i luksuzno opremljen stan na Bulevaru Evrope…

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

246,500 €

Kompletno opremljen dupleks 94 m² u Somborskoj ulici sa parking mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,622 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Novo Naselje…

  • Soba: 2.0
  • 2,915 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

130 €

Dvomesecno placanje kirije, depozit nije potreban.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili ag…

  • Soba: 0.0
  • 7 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Detelinara

112,476 €

RB:12313131…

  • Soba: 3.5
  • 1,339 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar

111,240 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 1,577 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2