Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Liman 3

185,000 €

Novi Sad, Liman 3, prodaje se komforan svetao dvoiposoban stan odličnog rasporeda. Stan se nalazi na II spratu, ima …

  • Soba: 3.0
  • 2,569 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

129,000 €

Novi Sad, Grbavica, prodaje se odličan kompletno renoviran dvosoban stan u novijoj zgradi . Stan je bez ikakvih ulaganj…

  • Soba: 1.5
  • 2,867 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orije…

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

172,000 €

Novi Sad, Novo Naselje u prelepom okruzenju sa svim sadrzajima za komforan porodičan zivot prodaje se odličan trosoban…

  • Soba: 3.0
  • 2,263 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adice

152,450 €

Novi Sad-AdicePrelep stan na visokom prizemlju koji se sastoji  od dve spavace sobe,dnevne sobe sa kuhinj…

  • Soba: 2.5
  • 2,499 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Podbara

144,200 €

Prodaja stana – Podbara, Koče Kolarova, 48m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

170,000 €

Funkcionalan stan u centru grada…

  • Soba: 2.0
  • 4,359 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

279,900 €

Trosoban stan sa velikom krovnom terasom u strogom centru Novog Sada – pogled na Miletićev trg U strogom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 3.0
  • 4,241 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

476,300 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.0
  • 3,810 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

• Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2