Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

151,400 €

Prodaja svetlog dvosobnog stana – Nova Detelinara, Novi Sad (49 m²) Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m², koji je nedavno…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Novi Sad, Centar, u neposrednoj blizini Keja i Dunava u novoj kvalitetnoj zgradi prodaje se funkcionalan trosoban s…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

Veternik - stan 88m2…

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Centar

218,000 €

Novi Sad, Centar, Kompletno renoviran, sređen trosoban stan u strogom Centru Novog Sada. Stan ima komforan dnevni borav…

  • Soba: 3.0
  • 3,028 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

121,340 €

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, u…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prodaja stana u Tozinom sokaku | 60m2 + 30m2 (siva faza) | Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Cara Dušana

129,780 €

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

133,900 €

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar

187,500 €

Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja u blizini Futoske pijace na odlicnoj lokaciji povezanoj sa svim delovima grada, prodaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2