Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat-…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 2

154,500 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 1.5
  • 3,863 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Veternik-Lep Četvorosoban stan 82 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Veternk

92,180 €

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,248 €/m2
  • 41 m2

Prelepo renoviran dvosoban na keju

226,500 €

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav…

  • Soba: 2.0
  • 3,539 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Podbara

239,630 €

Podbara-Direktna Prodaja-Veliki Trosoban stan 89 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

241,550 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,684 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

247,230 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 92 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

Podbara-direktna prodaja-Dvosoban stan 41 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

164,280 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

156,100 €

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,739 €/m2
  • 57 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Novogradnja, 2.5soban Petrovaradin - ODMAH USELJIVO + POVRAT PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,524 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Odlična ponuda za investiciju u strogom centru…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2