Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

• Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

129,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,416 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

118,450 €

NOVI SAD. PODBARA. JEDNOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

133,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,513 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

267,800 €

Troiposoban stan na Podbari – prostran, svetao i na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Adice

66,960 €

Adice-Useljiv Jednoiposoban stan 38 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

ODLIČNA CENA – ODLIČNA LOKACIJA – BULEVAR OSLOBOĐENJA…

  • Soba: 2.5
  • 2,664 €/m2
  • 58 m2