Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

141,650 €

NOVI SAD. CENTAR. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,632 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Veternk

169,950 €

NOVI SAD. VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN. PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Kej

123,600 €

NOVI SAD. KEJ. JEDNOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

190,550 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. TROSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,382 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

118,450 €

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,520 €/m2
  • 47 m2

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSO

164,500 €

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSOBAN STAN SA PDV-OM. USELJIV STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,082 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 1.0
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,527 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

150,100 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

136,400 €

• Soba: 2.5
  • 2,480 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

125,700 €

• Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2