Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Avijacija

109,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,731 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijacija

141,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

• Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

• Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Avijacija

102,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,768 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Avijacija

121,250 €

• Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

• Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

• Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

• Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Avijacija

121,250 €

• Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2