Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Sajmište

104,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,167 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

137,150 €

• Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

172,400 €

• Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,844 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

206,700 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,756 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

• Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

135,200 €

• Soba: 2.0
  • 2,939 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

• Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

• Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

• Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

• Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

• Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2