Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

319,000 €

Fenomenalan 4.0 stan na prodaju - Idealan za porodicu ID#11770…

  • Soba: 4.0
  • 3,127 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Liman 3

199,800 €

Prodaja-trosoban-74m2-Liman 3 ID#11779…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,000 €

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781…

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,800 €

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,000 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN - Novo Naselje ID#11804…

  • Soba: 2.0
  • 3,378 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828…

  • Soba: 2.5
  • 2,755 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

84,000 €

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832…

  • Soba: 1.0
  • 3,360 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

165,000 €

TROSOBAN STAN NA PODBARI-MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE UZ STAN ID#11845…

  • Soba: 3.0
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-BULEVAR OSLOBODJENJA ID#11848…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Rotkvarija

120,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-53M2-ROTKVARIJA-4. BEZ LIFTA ID#11849…

  • Soba: 2.0
  • 2,308 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862…

  • Soba: 2.0
  • 2,674 €/m2
  • 46 m2