Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

• Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,250 €

• Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2