Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

81,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,813 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

139,050 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Sve

63,900 €

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,061 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Salajka

139,050 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

171,850 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,387 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

115,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,404 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

167,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,119 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Grbavica

646,850 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.UZ STAN IDU I DVA GARŽNA MESTA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 4…

  • Soba: 4.0
  • 4,976 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

NOVI SAD. TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM. UZ STAN IDU TRI PARKING MESTA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 4.0
  • 2,036 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. PARKING MESTO (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

• Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

• Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2