Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Socijalno

632,500 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,401 €/m2
  • 186 m2

Novi Sad Socijalno

397,100 €

• Soba: 4.0
  • 3,423 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Socijalno

403,900 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 3,311 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Socijalno

365,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,416 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Salajka

137,600 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Salajka

137,600 €

• Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Salajka

234,700 €

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,215 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Salajka

182,500 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,202 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Salajka

188,950 €

• Soba: 3.0
  • 3,203 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

285,800 €

NOVI SAD.SAJAM.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE U DVORIŠTU (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2 (Svet nekretnine,…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

NOVI SAD.ADICE,TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,759 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

86,100 €

NOVI SAD.ADICE.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,957 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

378,200 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.Uz stan se može kupiti i garaža u sklopu zgrade, 21 m2, cena 35.000 evra. (Svet …

  • Soba: 4.0
  • 3,502 €/m2
  • 108 m2